BB Aero – kursy szybowcowe

Jesteśmy ośrodkiem szkolenia lotniczego. Od czerwca 2011 roku szkolimy na pilota szybowcowego oraz pilota samolotów ultra lekkich ( UL ). Od szkolenia podstawowego do uzyskania licencji pilota szybowcowego. Naszą specjalnością są szkolenia w akrobacji szybowcowej. Jako jeden z niewielu a prawdopodobnie jedyny ośrodek szkolimy za wyciągarką.

Odwiedź BB-Aero.pl

Kategoria:

Opis

Do tego szkolenia jest potrzeba uzyskiwania wysokości holowania 1200 metrów. Po wielu próbach wysokość ta jest osiągana w najbardziej niesprzyjających warunkach. 2 stycznia 2016 roku uzyskaliśmy najlepszy wynik na świecie 1852 metry. Umożliwia to lotnisko w Białej Podlaskiej gdzie istnieje możliwość rozwinięcia liny nawet ponad 4500 metrów. Taka wysokość holowania umożliwia także wykonywanie skoków spadochronowych z szybowca. Prawdopodobnie jest to jedyne miejsce na świecie gdzie rozpoczęliśmy tego typu skoki ze spadochronem.

Dla chętnych, a nie posiadających żadnych uprawnień umożliwiamy przeżyć podniebną przygodę oferując wysokie loty szybowcem.

Reviews

There are no reviews yet!

Be the first to write a review

*

Szczegóły i wszystkie warunki dotyczące atrakcji określane są bezpośrednio przez usługodawcę. Hey Adventure pełni rolę platformy, na której prezentowane są poszczególne usługi. Nie bierzemy odpowiedzialności za obsługę Klienta.